Serwis notebooków-naprawa laptopów Bydgoszcz - Serwis komputerowy w Bydgoszczy,Serwis Laptopów,pogotowie komputerowe

Idź do spisu treści

Menu główne:

Serwis notebooków-naprawa laptopów Bydgoszcz

OFERTA

Pogwarancyjny serwis Laptopów.
Pogotowie Komputerowe,Serwis notebooków Bydgoszcz

Nie wykonujemy REBALLINGU UKŁADU BGA
Wstawiamy tylko nowe układy !!
Pogwarancyjna naprawa notebooków,laptopów.Serwisujemy laptopy takich firm jak: Toshiba,Lenowo,HP,ACER,IBM i wiele innych.

Firma KOMJAR Serwis Laptopów zajmuje się naprawami notebooków oraz komputerów stacjonarnych.Naprawiamy notebooki i komputery na profesjonalnym sprzęcie naprawczym. Współpracujemy wykwalifikowaną kadrą elektroników.Oferujemy Państwu bezpłatną diagnozę, opcję naprawy ekspresowej wszystkich uszkodzonych notebooków, niskie ceny.Serwis Notebooków KOMJAR zajmuje się naprawami laptopów po zalaniu, upadku, awarii płyt głównych w tym BGA.Wszystkie uszkodzone układy są wymieniane na nowe.Posiadamy szeroką gamę części i akcesoriów do notebooków takich marek jak: Acer, Asus, Dell, Toshiba, IBM, Lenovo, Samsung, HP, MSI, Maxdata, eMachines i wiele innych.Zapraszamy do naszego serwisu komputerowego !!
 

CENNIK

L.P.

USŁUGA

CENA

1.

Czyszczenie wnętrza laptopa/notebooka

80

2.

Diagnostyka i test sprzętu

30

3.

Formatowanie i partycjonowanie dysku twardego

15-30

4.

Instalacja sterowników

20

5.

Instalacja urządzeń peryferyjnych

30

6.

Instalowanie systemu operacyjnego

70

7.

Konfiguracja i aktualizacja bios

30

8.

Konfiguracja Routera

30

9.

Usuwanie wirusów i szkodliwego oprogramowania

30

10.

Wymiana podzespołów w jednostce centtralnej

20-40

11.

Czyszczenie komputera typu deskop

10-30

12.

Diagnoza ustereki laptopa

30


Przyjedziemy do Ciebie i postaramy się usunąć usterkę na miejscu (90% przypadków napraw jest możliwe do zrealizowania u klienta), a jeśli to nie będzie możliwe (np. fizyczna usterka sprzętu) przekażemy Twój sprzęt do jednego z współpracujących z nami serwisów specjalistycznych.
Na życzenie klienta instalujemy również zestaw darmowego oprogramowania, które funkcjonalnością niekiedy jest zbliżone do komercyjnych odpowiedników. Dzięki temu można od razu rozpocząć pracę na nowym komputerze, a dotychczasowy wzbogacić o nowe przydatne aplikacje.Serwis komputerowy KOMJAR zapewnia wysoką jakość usług.Orientacyjne ceny wybranych usług (mogą się nieco różnić w przypadku pojawienia się nieprzewidzianych problemów.

Problem z komputerem? System odmówił posłuszeństwa? Zniknęły Twoje cenne dane?
Trafiłeś(aś) w odpowiednie miejsce - pomożemy Ci. Świadczymy usługi pomocy technicznej w rozwiązywaniu wszelkich problemów, które mogą wystąpić w codziennym użytkowaniu komputera i jego osprzętu - w nagłych przypadkach, kiedy zależy Ci na czasie, a także mniej pilnych, gdy planujesz modernizację sprzętu lub dany problem nie powoduje przestoju w pracy lub nauce.
Naszym mottem jest
"zadbać o komputer klienta jak o swój własny".

Wystarczy że zadzwonisz na nr. 505-433-193

 
 
stat4u
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego