Pozycjonowanie stron www - Serwis komputerowy w Bydgoszczy,Serwis Laptopów,pogotowie komputerowe

Idź do spisu treści

Menu główne:

Pozycjonowanie stron www

OFERTA
Pozycja Twojej strony zależy tylko od Ciebie !!!


Czym jest PageRank ?

PageRank™ jest algorytmem wykorzystywanym przez wyszukiwarkę internetową Google, określającym jakość strony w skali od 0 do 10. Na podstawie skomplikowanych obliczeń Google nadaje indeksowanym stronom określoną wartość liczbową. Ranking polega na ważeniu sumy odnośników -czyli linków zwrotnych (ang. backlinks)- wskazujących na analizowaną treść ich własną wartością PageRank.Innymi słowy: jeśli na daną stronę internetową A (np. z PageRank 5), powołuje się link ze strony B, który sam ma wysoką ocenę PR, ma to większe znaczenie niż gdy na tą samą stronę (A) powołuje się (czyli umieszcza link zwrotny) strona mało popularna.Wartość Google PageRank™ obliczana jest zatem na podstawie ilości i jakości linków wskazujących na Twoją stronę.Przy pozycjonowaniu stron używamy sprawdzony i bezpieczny program działający z poziomu serwera "PUBLIKER" .Zapewniamy bezpieczne "linkowanie" państwa stron.
Dzienny limit to max 5 linków do danej witryny(namierna liczba dodawanych linków może wykluczyć stronę z indeksu googla).Gwarantujemy co miesięczny raport dodanych linków.Jakie płyną korzyści z pozycjonowania stron internetowych :
Skuteczne i trwałe pozycjonowanie niesie za sobą same korzyści:17 mln użytkowników korzysta z Google ok. 97% użytkowników szukających informacji, firm, towarów lub usług w sieci - szuka ich za pośrednictwem wyszukiwarki Google. Wzrost liczby odwiedzinPozycja strony w wynikach wyszukiwania bezpośrednio wpływa na liczbę jej odwiedzin. Im lepsza pozycja tym większa popularność strony. Wzrost zysków z prowadzonej stronyWysoka pozycja w wynikach wyszukiwania wpływa na oglądalność danej strony, co bezpośrednio przekłada się na osiągane zyski i skutkuje pozyskaniem nowych klientów Dotarcie do idealnej grupy docelowejNaszym zdaniem najważniejsza zaleta pozycjonowania. Dzięki wysokim pozycjom na optymalnie dobrane słowa kluczowe docieramy do potencjalnego klienta, który właśnie nas szuka. Dzięki wysokim pozycjom potencjalny klient trafia na naszą stronę, a nie na witrynę konkurencji. Budowa wizerunkuWysoka pozycja w wynikach wyszukiwania buduje prestiż i rozpoznawalność marki. Niski koszt dotarcia do klienta.Pozycjonowanie jest tanią formą reklamy w stosunku do innych narzędzi marketingowych. Oferujemy skuteczne i trwałe pozycjonowanie od 80zł / miesięcznie. Szybki sposób na reklamę.Efekty pozycjonowania obserwować można już po 3 tyg. od momentu rozpoczęcia działań zmierzających do poprawy pozycji.Pozycjonowanie stron www - większość użytkowników internetu chcąc znaleźć firmę, produkt lub usługę wykorzystuje do tego celu wyszukiwarki internetowe. Nie daj się wyprzedzić konkurencji, skontaktuj się z nami, zrobimy analizę Twojej branży i doradzimy co zrobić aby zostawić rywali w tyle.

                                           Średnia cena za słowo kluczowe lub frazę to tylko 40 pln miesięcznie !!

Nasza oferta to także projektowanie stron i serwisów www.
więcej ...


 
stat4u
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego