Oferta dla firm Serwisu komputerowego-pogotowia informatycznego - Serwis komputerowy w Bydgoszczy,Serwis Laptopów,pogotowie komputerowe

Idź do spisu treści

Menu główne:

Oferta dla firm Serwisu komputerowego-pogotowia informatycznego

OFERTA
OFERTA SERWISU KOMPUTEROWEGO "KOMJAR"

Już od kilku lat naszą specjalnością są profesjonalne usługi komputerowe dla firm. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług, wśród których znajdziecie Państwo usługi informatyczne odpowiadające na potrzeby zarówno małych firm jak i większych podmiotów o specyficznych wymaganiach.Obsługa informatyczna firm to powierzenie działu informatyki mojemu serwisowi która uchroni Pañstwa przed niespodziewanymi stratami, jakie mogły by powstać podczas przypadkowej awarii sprzętu komputerowego. W ramach stałego nadzoru serwisowego oferujemy rozwiązywanie bieżących problemów komputerowych oraz monitoring funkcjonowania zasobów informatycznych.
Wszelkie problemy natury komputerowej zg
łaszane do przydzielonego opiekuna firmy, którego obowiązkiem jest zapewnienie pomocy technicznej, nadzór nad przebiegiem jej realizacji do rozwiązania problemu.
Każde zgłoszenie naszego serwisu komputerowego jest rejestrowane i w zależności od potrzeb podejmowane są odpowiednie kroki .

Nasza oferta kierowana jest głównie do małych i średnich firm którym zależy na bezpieczeństwie i wygodzie użytkowania.
Zajmujemy się także instalacją i rozbudową sieci komputerowych w technologiach przewodowych
  
(Ethernet) i bezprzewodowych (WiFi).
Szczególny nacisk kładziemy na zapewnienie pełnego bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych poprzez dobór właściwej infrastruktury sprzętowej i platformy systemowej.
Komleksowa obsługa sieci komputerów.Szybka i konsekwentna
obsługa informatyczna pozwala nam na pracę nie tylko w miejscowej placówce firmy ale również i na całym terenie działania przedsiębiorstwa. Tu nie może być zbyt dużo pomyłek, a najlepiej jeśli nie było by ich wcale. Z tego też powodu warto zatroszczyć się o odpowiednią kadrę, która pomoże nam w każdej kryzysowej sytuacji.

Pozycjonowanie stron internetowych już od 50 zł. miesięcznie.Projektowanie internetowych www. wraz z hostingiem.Masz pytania ?.
Zadzwoń
505-433-193

Stałe umowy już od 100 zł miesięcznie.

Zapraszamy do współpracy !!!


 
stat4u
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego