HOSTING STRON INTERNETOWYCH - PROJEKTOWANIE STRON WWW - Serwis komputerowy w Bydgoszczy,Serwis Laptopów,pogotowie komputerowe

Idź do spisu treści

Menu główne:

HOSTING STRON INTERNETOWYCH - PROJEKTOWANIE STRON WWW

TANI HOSTING STRON INTERNETOWYCH
Powierzchnia: 0,5 GB
Transfer miesięczny:
1 GB
Bazy danych:
1
Konta ftp:
1
Konta e-mail:
bez limitu
Ilość domen:
2

CENA 30 zł 1-ROK


OFERTA POZYCJONOWANIA
STRON INTERNETOWYCH
czytaj więcej........


Możliwe, że nigdy nie słyszałeś o usłudze hostingowej. Możliwe też, że nie wiesz, czym jest serwer wirtualny, serwer DNS albo utrzymanie różnych witryn. Twoja firma i osoby indywidualne korzystają z tych usług na co dzień i od dawna i będzie korzystać tak długo, jak długo będzie istnieć Internet. Warto jednak coś się dowiedzieć o usłudze, która pozwala działać całej Twojej firmie, umożliwia komunikację i sprawia, że wszystkie systemy wymiany danych - od zwykłej strony internetowej do najbardziej zaawansowanego systemu CRM - mogą działać. Poleć również swojemu informatykowi, by porównał naszą ofertę z aktualną posiadaną przez Twoją firmę usługą.
Wizytówka firmy-Strona internetowa OFERTA


                                                                    Z internetu korzysta dzisiaj chyba każdy.

Z danych statystycznych wynika, że większość Polaków przyznaje się, do wyszukiwania informacji z ofertami handlowymi i usługami w sieci.Mamy do zaoferowania tanie projekty stron internetowych.
Do tego należy dodać fakt, iż z dostępu do Internetu korzysta ma większość Polaków i liczba ta ciągle rośnie.

Zatem, jeśli chcielibyście:
Udostępnić ofertę waszej firmy milionom osób o każdej porze dnia i nocy by Wasza firma łatwiej pozyskiwała nowych klientów i miała lepszy kontakt z dotychczasowymi klientami ?Wasza ciężka praca stała się postrzegana jako bardziej nowoczesna?
Hosting w komjar.com to miejsce, gdzie możesz stworzyć i zamieścić swoją stronę internetową, forum lub bloga. W każdej chwili masz dostęp do swojej strony za pomocą serwera FTP.
Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z własną stroną internetową, czy zajmujesz się zawodowo tworzeniem serwisów, ten hosting spełni Twoje oczekiwania.
Ceny za wykonanie strony internetowej ustalamy indywidualnie.


WPISY DO KATALOGU FIRM JUŻ OD 50ZŁ ROCZNIE


Do katalogu POLSKICH FIRM można dodać każdą firmę działającą na terenie BYDGOSZCZY oraz całego województwa kujawsko-pomorskiego. Firmy będące poza tym terenem także mogą być dodane, jeśli świadczą swoje usługi w naszym regionie lub są w jakiś inny sposób związane z tym terenem. Można dodać nazwę firmy, opis działalności, dane kontaktowe, można też dołączyć zdjęcie oraz link do strony internetowej firmy. Jeśli chcesz dodać do katalogu swoją firmę zpraszam do kontaktu z nami.

KATALOG FIRM

 
stat4u
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego